samsung servis, samsung teknik servis, samsung televizyon servisi, samsung led tv teknik servis, samsung lcd tv servisi

Samsung Teknik Servis İmkanları

Samsung, Güney Kore merkezli, genellikle elektronik cihazlar üzerine çalışan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir firmadır. Ürünleri arasında buzdolabından,son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan kol saatleri gibi, mobil aksesuarlara kadar pek çok elektronik cihaz mevcuttur. Bunlardan iki tanesi de televizyon ve müzik sistemleridir. Yıllar içinde yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde bu iki sektörde de büyük bir ilerleme kaydedilmiştir. Ancak teknoloji alanındaki bütün gelişmelere rağmen ürünlerin belirli bir kullanım ömrünün olduğu kabullenilmiştir. Buna bağlı olarak Samsung Teknik Servis Birimi bu kullanım ömrünü garanti süresi olarak belirlemekte ve bu süreden sonra ürünlerde oluşacak aksaklıklardan sorumlu olmadığını beyan etmektedir.

Diğer firmalarda olduğu Samsungfirması da ürettiği ve satışını yaptığı televizyonlar için garanti süresini 2 yıl olarak belirlemiştir. Televizyonu aldığınız günden itibaren 2 yıl içinde oluşacak aksaklıklardan firma sorumludur. Samsung marka herhangi bir televizyon için Samsung Teknik Servis Birimi ürününüzle ilgilenmekle yükümlüdür. Ancak yalnızca ürünün kendisinden veya üretiminden kaynaklı aksaklıklardan sorumlu olduğunu bilinçsiz ve kötü kullanımdan kaynaklı hataların garanti kapsamına girmediğini beyan etmektedir. Garanti kapsamına girmeyen sorunlar için tamirat ücreti talep edebilir.

Samsung tarafından üretilen Wireless AudioMultiroom, Soundbar, Ev Eğlence Sistemi gibi ürünler müzik sistemlerinin bir kısmını oluşturmaktadır. Bu ve benzeri ürünler için firmanın belirlediği garanti süresi de televizyonlarda olduğu gibi 2 yıldır. Garanti şartları da televizyonlarınkine benzer niteliktedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Diğer Markalar

Etiketler : samsung tv teknik servis, samsung tv teknik destek, samsung tv teknik servis istanbul, samsung smart tv teknik servis, samsung led tv teknik servis, samsung lcd tv teknik servis, samsung plazma tv teknik servis, samsung televizyon teknik servis, samsung tv teknik servis ankara, samsung tv teknik servis antalya, samsung tv teknik servis izmir, samsung tv servis pendik, samsung tv servis kartal, samsung tv servis bakırköy, samsung tv servis maltepe, samsung tv servis esenyurt, samsung tv servis tuzla, samsung tv servis iletişim, samsung tv servis üsküdar, samsung tv servis ümraniye, samsung tv servis çekmeköy, samsung tv servis sancaktepe, samsung tv servis ataşehir, samsung tv servis kadıköy

,

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servis
Samsung Teknik Servis

Bir önceki yazımız olan Philips Teknik Servis başlıklı makalemizde philips lcd tv teknik servis, philips led tv teknik servis ve philips plazma tv teknik servis hakkında bilgiler verilmektedir.