philips servis, philips teknik servis, philips televizyon servisi, philips led tv teknik servis, philips lcd tv servisi

Philips Teknik Servis Hizmetlerimizde Memnuniyetiniz Doğrultusunda Giderek Büyüyoruz!

Philips teknik servis hizmetlerimize bakacak olursanız istediğiniz hizmeti almanızda doğru seçim yaptığınıza da emin olacaksınız. İsterseniz plazma veya ledtv olsun isterseniz de DVD veya mp3 playerler olsun tabi dahası birçok ürün gurubunuzda da Philips teknik servisimizin söz konusu olduğunu ve dilediğinizde yardımınıza yetişeceğini söyleyebiliriz. Müşterilerimizin memnuniyetine göre yönümüzü belirlediğimiz teknik servisimiz bu noktada kendini kanıtlamayı başarırken giderek daha da büyüyen bir servis niteliğinde yanınızda olmaktadır.

Philips teknik servis hizmetimiz online sistem üzerinden arızalı ürünlerinizin takibini sağlamanıza izin vermektedir. Bunun yanında arızası olan ürününüzü adresinizden teslim almakta ve yine adresinize teslim etmektedir. Arızalanan ürünlerinizin yedek parça ihtiyaçlarında orijinalinden de şaşmayan teknik servisimiz arıza tespitlerinde orijinal cihazlar ile de test işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca onarımı yapılan ürünlere 1 yıla kadar garanti veren teknik servisimiz ile güvenli bir servis özelliği de beraberinde gelmektedir.

Alanında bilgili, deneyimli ve pratik çözümler sunabilen elemanlarımız ile Philips teknik servis hizmetlerimizi arızalı ürünlerinizin yardımına gönderiyoruz. Çözümlerimizde ekonomikliği temele alıyor ve verimliliğimizi beklentiler ve tabi teknolojik gelişmeler ölçüsünde ileriye taşımaya çalışıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluştururken büyüme hızımızı da aynı oranda arttırmayı hedefliyoruz. Kısacası sizler için belirlediğimiz hedeflerimizle piyasada boy gösteriyoruz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Diğer Markalar

Etiketler : philips tv servis, philips televizyon servisi, philips led tv teknik servis, philips lcd tv teknik servis, philips plazma tv teknik servis, philips tv teknik servis istanbul, philips tv teknik servis ankara, philips tv teknik destek, philips tv teknik servis eskişehir, philips tv teknik servis izmir, philips televizyon teknik servis istanbul, philips smart tv teknik servis

,

Philips Teknik Servis

Philips Teknik Servis

Philips Teknik Servis

Philips Teknik Servis

Philips Teknik Servis
Philips Teknik Servis

Bir önceki yazımız olan Vestel Teknik Servis başlıklı makalemizde vestel lcd tv teknik servis, vestel led tv teknik servis ve vestel plazma tv teknik servis hakkında bilgiler verilmektedir.