harman kardon servis, harman kardon teknik servis, harman kardon televizyon servisi, harman kardon led tv teknik servis, harman kardon lcd tv servisi

Harman Kardon Ses ve Görüntü Sistemleri Teknik Servisi

Harman Kardon, Güney Koreli firma Samsung Electronics’in bir iştiraki olan Stamford merkezli Harman International Industries’in bir bölümüdür ve ev ve araç ses ekipmanları üretmektedir. 1953 yılında Sidney Harman ve Bernard Kardon tarafından kurulan orjinal bölümü idi.

Harman Kardon, Güney Kore merkezli, genellikle elektronik cihazlar üzerine çalışan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir firmadır. Ürünleri arasında buzdolabından,son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan kol saatleri gibi, mobil aksesuarlara kadar pek çok elektronik cihaz mevcuttur. Bunlardan iki tanesi de televizyon ve müzik sistemleridir. Yıllar içinde yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde bu iki sektörde de büyük bir ilerleme kaydedilmiştir. Ancak teknoloji alanındaki bütün gelişmelere rağmen ürünlerin belirli bir kullanım ömrünün olduğu kabullenilmiştir. Buna bağlı olarak Harman Kardon Teknik Servis Birimi bu kullanım ömrünü garanti süresi olarak belirlemekte ve bu süreden sonra ürünlerde oluşacak aksaklıklardan sorumlu olmadığını beyan etmektedir.

Diğer firmalarda olduğu Harman Kardon firması da ürettiği ve satışını yaptığı televizyonlar için garanti süresini 2 yıl olarak belirlemiştir. Televizyonu aldığınız günden itibaren 2 yıl içinde oluşacak aksaklıklardan firma sorumludur. Harman Kardon marka herhangi bir televizyon için Harman Kardon Teknik Servis Birimi ürününüzle ilgilenmekle yükümlüdür. Ancak yalnızca ürünün kendisinden veya üretiminden kaynaklı aksaklıklardan sorumlu olduğunu bilinçsiz ve kötü kullanımdan kaynaklı hataların garanti kapsamına girmediğini beyan etmektedir. Garanti kapsamına girmeyen sorunlar için tamirat ücreti talep edebilir.

Harman Kardon tarafından üretilen Wireless AudioMultiroom, Soundbar, Ev Eğlence Sistemi gibi ürünler müzik sistemlerinin bir kısmını oluşturmaktadır. Bu ve benzeri ürünler için firmanın belirlediği garanti süresi de televizyonlarda olduğu gibi 2 yıldır. Garanti şartları da televizyonlarınkine benzer niteliktedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Diğer Markalar

Etiketler : harman kardon teknik servis, harman kardon teknik destek, harman kardon teknik servis istanbul, harman kardon teknik servis ankara, harman kardon teknik servis bursa, harman kardon teknik servis izmir, harman kardon teknik servis antalya, harman kardon servis, harman kardon servis istanbul, harman kardon servisi, harman kardon servis izmir, harman kardon servis ankara, harman kardon servis istanbul anadolu yakası, harman kardon servis istanbul avrupa yakası, harman kardon servis bursa, harman kardon servis antalya

,

Harman Kardon Teknik Servis

Harman Kardon Teknik Servis

Harman Kardon Teknik Servis

Harman Kardon Teknik Servis

Harman Kardon Teknik Servis
Harman Kardon Teknik Servis

Bir önceki yazımız olan Sunny Teknik Servis başlıklı makalemizde sunny lcd tv teknik servis, sunny led tv teknik servis ve sunny plazma tv teknik servis hakkında bilgiler verilmektedir.